Salon Solaryjny Nova 2 ul. Wołoska 70 02-507 Warszawa
GODZINY OTWARCIA: pon-pt 8:00-22:00, sob 10:00-20:00, nd 12:00-20:00
Masz pytania? Zadzwoń: +48 22 844-89-68
Studio Solaryjne

O nas

NOVA 2 nieprzerwanie od 35 lat wyznacza nowe trendy w zakresie usług kosmetycznych i solaryjnych na polskim rynku. Dzisiaj NOVA 2 to ekskluzywny salon Day Spa przy ul.Ekologicznej 8 i nowoczesny Salon Solaryjny zlokalizowany przy ul.Wołoskiej 70 zarządzane, przez właściciela firmy Barbarę Chmielewską.

Dzięki swej charyzmie i ogromnemu zaangażowaniu oraz wyjątkowej dbałości o każdego klienta - stworzyła w obu salonach magiczną atmosferę, którą docenia już trzecie pokolenia naszych gości.

Salon Solaryjny Nova 2 jest od wielu lat autoryzowanym studio Megasun. Niemiecka marka Megasun to światowy lider produkujący najnowocześniejsze, innowacyjne i w pełni bezpieczne urządzenia solaryjne. To dzięki tej umowie oddajemy do Państwa dyspozycji najwyższej jakości solaria.

Nasza flota jest prowadzona przez najnowsze, innowacyjne urządzenie MegaSun P9S by Porsche Design z jedynymi w Polsce opalaczami nóg!

Zapraszamy również na zabiegi świetlne z urządzeniami Megasun 8000 Alpha Hybrid, które posiada szereg właściwości światłoleczniczych oraz Megasun 6800 Ultra Power - oba pracujące na lampach zgodnych z najwyższymi standardami europejskimi normy 0,3.

Stale poszukując najlepszych rozwiązań, oferujemy również wysokiej klasy kabinę stojącą Megasun Pure Energy 5.0 oraz solarium leżące Megasun 6700 Alpha Business z bryzą nawilżającą skórę i aromaterapią, która dodatkowo uatrakcyjnia czas zabiegu.

Z największą starannością dbamy o komfort naszych klientów. Profesjonalny personel otacza opieką każdą osobę, indywidualnie dobierając czas opalania pod kątem fototypu skóry oraz jej specyfiki. Dbałość o higienę i czystość urządzeń to dla nas priorytet - co również podkreślają w ankietach i badaniach poziomu satysfakcji wszyscy nasi goście.

Serdecznie zapraszamy również do skorzystania z usług naszego Day SPA NOVA2 !

Salon Day Spa NOVA 2 daje Państwu możliwość skorzystania z najszerszej oferty zabiegów na twarz i ciało w Warszawie. Najmodniejsze zabiegi pielęgnacyjne, liftingujące czy odmładzające, oferuje niezliczoną ilość masaży, zabiegi odchudzające i ayurwedyjskie - a wszystko w oparciu o najwyższej jakości kosmetyki renomowanych marek Skeyndor, Kurland i Arosha.

Zajmujemy się również pielęgnacją dłoni i stóp - nie tylko w standardowym zakresie, ale także proponując pełny zakres usług podologicznych . Te wszystkie oferowane od wielu lat usługi, uzupełniliśmy w ostatnich latach o szeroką paletę zabiegów medycyny estetycznej, wykonywanych przez certyfikowanego lekarza.

Wyróżnia nas zespół ekspertów, zapewniający obsługę klienta na najwyższym poziomie : kosmetolodzy , masażystki, podolog, lekarz medycyny estetycznej, linergistka, fizjoterapeuci.

Zapewniamy Państwu indywidualne podejście do każdego klienta, piękne wnętrza, najnowocześniejsze urządzenia zabiegowe i wieloletnie doświadczenie na rynku SPA & Wellness.Możemy pochwalić się licznymi certyfikatami i wyróżnieniami.

Nasze Day SPA zajęło III miejsce w Polsce, a I w Warszawie w IX edycji Konkursu Wspaniałe SPA 2014, co roku otrzymujemy jako firma certyfikat Firma Godna Zaufania.​

Day SPA Nova2 to miejsce, którego się nie zapomina, a według wielu – najlepsze Day Spa w Warszawie.

Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, dbałość o atmosferę i zrozumienie dla wszelkich Waszych potrzeb.