Salon Solaryjny Nova 2 ul. Wołoska 70 02-507 Warszawa
GODZINY OTWARCIA: pon-pt 8:00-22:00, sob 10:00-20:00, nd 12:00-20:00
Masz pytania? Zadzwoń: +48 22 844-89-68
Onyx MYSTERY - kolagenowy przyspieszacz

Onyx MYSTERY - kolagenowy przyspieszacz

Onyx MYSTERY - kolagenowy przyspieszacz

Mystery - kolagenowy przyspieszacz opalania

To produkt, który skrywa w sobie tajemnicę kompleksu Collagen & Melanin Dynamics, za sprawą którego znacznie zwiększona jest intensywność i trwałość opalenizny, a aktywowanie syntezy kolagenu pierwszego wspomaga redukcję starzenia się skóry. 


Drogocenne komponenty z głębi mórz, Rockweed, Nori i Wakame, niosą ze sobą bogactwo aminokwasów, cukrów i soli mineralnych, które przywracają naturalną równowagę skóry, a także zapewniają działanie nawilżające i energetyzujące. 

Dodatkowo kompleks NutriCACA, łączący w sobie liczne oleje i minerały pochodzące z kokosa, awokado, masła kakaowego i aloesu, wpływa korzystnie na nawilżenie skóry i chroni przed transerpidermalną utratą wody z naskórka, a witamina E wzbogaca go o właściwości antyoksydacyjne. 


Elegancki i świeży zapach łączący w sobie nuty zielonej herbaty i opuncji zapewnia uczucie relaksu podczas opalania w solarium.


  • Kompleks Collagen & Melanin Dynamics zwiększa intensywność i trwałość opalenizny oraz działa jako aktywator syntezy kolagenu, by zapewnić skórze młody wygląd
  • Drogocenne Rockweed, Nori i Wakame działają na skórę nawilżająco i energetyzująco
  • Połączenie kokosa, awokado, masła kakaowego i aloesu w kompleksie NutriCACA wspomaga utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry
  • Witamina E wspomaga ochronę przed wolnymi rodnikami.


Zapach: Emerald Leaves - opuncja i zielona herbata.

Produkt występuje w 2 pojemnościach : saszetka 15 ml i tuba 251 ml.