Salon Nova2 - solarium & światłoterapia | ul. Wołoska 70 02-507 Warszawa
GODZINY OTWARCIA: pon-pt 8:00-22:00, sob 10:00-20:00, nd 12:00-20:00
Masz pytania? Zadzwoń: +48 22 844-89-68
MegaSun Kabina Tower pureEnergy 5.0 z platformą Vibra Nano


Kabina stojąca Tower PureEnergy 5.0 łączy w sobie wszystkie cechy nowoczesnej i bezpiecznej kabiny opalającej! Takiego rozwiązania do tej pory na światowym rynku po prostu nie było!

Inżynierowie spod znaku MegaSun opracowali urządzenie solaryjne, oparte na najnowszych technologiach, którego cechą szczególną jest maksymalna moc opalania, pełen komfort i bezpieczeństwo klientów. Te spektakularne efekty udało się osiągnąć za pomocą inteligentnego systemu sterowania, który stanowi serce tej nowoczesnej kabiny opalającej.

Kabina Tower pureEnergy 5.0 poza technicznymi rozwiązaniami wyróżnia się nowoczesną bryłą, której wrażenie potęguje nowoczesny system ColorMotion.

Kabina megaSun to perfekcyjne połączenie 52 lamp Bronze Systems LONGLIFE dla atrakcyjnej, równo opalonej cery z niewidocznym, zintegrowanym systemem odprowadzania zużytego powietrza. Dzięki temu możemy opalać się naprawdę w niezwykle cichym otoczeniu. To nie wszystko! Korzystając z kabiny MegaSun PureEnergy 5.0 mamy możliwość nie tylko uzyskać piękną opaleniznę, ale także rozwijać swoje mięśnie i poprawiać kondycję za pomocą platformy VibraNano – arcydzieło konstrukcji!

Doskonała wentylacja od zawsze była mocną stroną kabin megaSun i tym razem nie mogło być inaczej. Komfort podczas zabiegu jest po prostu niesamowity. Odpowiednia, sterowana dowolnie, temperatura wewnątrz, cicha praca wentylatorów zapewniających niesamowicie silny sprawia, że chcemy powracać tu każdego dnia.

Piękne oświetlenie wnętrza, akrylowe osłony, tworzą mega Atmosferę !

Wyposażona w panel KBL 7 – nowoczesny, dotykowy panel sterujący, odporny na zarysowania i ścieranie. Jasny, czytelny ekran pozwala na dowolne sterowanie seansem opalającym.

Solarium stojące MegaSun Pure Energy 5.0 wyposażone jest także w platformę Vibra Nano, która nie tylko daje nam możliwość uzyskania pięknej, równomiernej opalenizny, ale zadba także o sylwetkę.

PLATFORMA VIBRA NANO - droga do wymarzonej sylwetki !

Opalaj się i ćwicz swoje ciało.

Już po 10 minutach seansu zauważysz wymierne efekty.

Z VibraNano ćwiczysz mięśnie brzucha, nóg i pleców bez obciążania stawów, symulując jednocześnie ruch człowieka podczas spaceru. Badania medyczne dowodzą korzyści wynikające z korzystania z vibraNano, vibraNano poprawia ukrwienie, redukuje tkankę tłuszczową i masę ciała, rozluźnia i buduje mięśnie formując piękną sylwetkę, walczy z cellulitem, zwiększa wydolność fizyczną organizmu, poprawia nastrój.


Dzięki 5 poziomom treningu w 3 różnych programach:

VibraNano zapewnia użytkownikom szeroki wachlarz ćwiczeń na różne partie ciała.W urządzeniu MegaSun kabina Pure Energy 5.0 znajdują się 2 kolory lamp: białe i czerwone


Czerwone lampy wspomagają terapię:

·      dolegliwości bólowych:

kręgosłupa, karku, mięśniowe, rwy kulszowej i ramiennej

·      stanów zapalnych stawów i nerwów

·      stanów po stłuczeniach i skręceniach oraz spowodowane nimi krwiaki

·      przykurczy mięśniowych i stawowych

·      blizn oraz zrostów

·      stanów zapalnych skóry

·      zapalenia zatok szczękowych i zatok obocznych nosa

·      depresji

·       nerwicy

·       łuszczycy

·       bólów głowy

·       bezsenności


Czerwone światło lamp w urządzeniu nie stanowi wady, ani obniżenia jakości zabiegu!WyposażenieSpecyfikacjaCennik(indywidualny, ważny przez 2 miesiące od daty zakupu)


Zasady korzystania z urządzenia MegaSun Kabina Pure Energy 5.0

Aby korzystać ze wszechstronnych zalet i pozytywnych aspektów opalania/światłoterapii, trzeba przestrzegać pewnych podstawowych reguł!

Proszę pamiętać, że skóra jest największym organem.

Tylko zdrowa i zadbana skóra jest w stanie spełniać swoje ważne dla naszego przeżycia funkcje. Dlatego należy unikać każdego poparzenia słonecznego!

Szkody raz wywołane promieniami przy nadmiernym opalaniu nie zostają nigdy zapomniane przez naszą skórę!

 

Dlatego należy pamiętać, że:

 

Kiedy kategorycznie NIE należy korzystać z solarium ! 

Jeśli występują :

* choroby serca

* nadciśnienie

* grypa

* gorączka, stany zapalne

* reakcje alergiczne na słońce

* menstruacja

* zażywasz antybiotyki oraz leki przeciwgorączkowe

* nadwrażliwość na światło słoneczne

* niezagojone tatuaże

* ciąża i karmienie piersią

* przebyte niedawno operacje i zabiegi

* ciężkie problemy skórne

 

 

Zasady bezpieczeństwa, jakich powinien przestrzegać każdy użytkownik urządzeń opalających/światłoterapii :

- nie podczas infekcji/ choroby/ dzień wcześniej zakończonego leczenia antybiotykiem/ nie podczas miesiączki/ z widocznymi uszkodzeniami czy ranami na skórze/ nie ze świeżymi bliznami/ nie w trakcie leczenia onkologicznego

https://nova2-solaria.pl/pl/news/78