Salon Nova2 - solarium & światłoterapia | ul. Wołoska 70 02-507 Warszawa
GODZINY OTWARCIA: pon-pt 8:00-22:00, sob 10:00-20:00, nd 12:00-20:00
Masz pytania? Zadzwoń: +48 22 844-89-68
O nas

O nas

NOVA 2 nieprzerwanie od 38 lat wyznacza nowe trendy w zakresie usług solarium i światłoterapii na polskim rynku.

Dzisiaj NOVA 2 to nowoczesny Salon zlokalizowany przy ul.Wołoskiej 70 zarządzane, przez właściciela firmy Barbarę Chmielewską.

Dzięki swej charyzmie i ogromnemu zaangażowaniu oraz wyjątkowej dbałości o każdego klienta - stworzyła w obu salonach magiczną atmosferę, którą docenia już trzecie pokolenia naszych gości.

Salon Nova2 jest od wielu lat autoryzowanym studio Megasun - od 2021 roku jedynym certyfikowanym salonem w Polsce.

Niemiecka marka Megasun to światowy lider produkujący najnowocześniejsze, innowacyjne i w pełni bezpieczne urządzenia solaryjne. To dzięki tej umowie oddajemy do Państwa dyspozycji najwyższej jakości solaria.

Nasza flota jest prowadzona przez najnowsze, innowacyjne urządzenie MegaSun P9S by Porsche Design z jedynymi w Polsce opalaczami nóg!

Zapraszamy również na zabiegi świetlne z urządzeniami Megasun 8000 Alpha Hybrid, które posiada szereg właściwości światłoleczniczych oraz Megasun 6800 Ultra Power - oba pracujące na lampach zgodnych z najwyższymi standardami europejskimi normy 0,3.

Stale poszukując najlepszych rozwiązań, oferujemy również wysokiej klasy kabinę stojącą Megasun Pure Energy 5.0 oraz solarium leżące Megasun 6700 Alpha Business z bryzą nawilżającą skórę i aromaterapią, która dodatkowo uatrakcyjnia czas zabiegu.

Z największą starannością dbamy o komfort naszych klientów. Profesjonalny personel otacza opieką każdą osobę, indywidualnie dobierając czas opalania pod kątem fototypu skóry oraz jej specyfiki. Dbałość o higienę i czystość urządzeń to dla nas priorytet - co również podkreślają w ankietach i badaniach poziomu satysfakcji wszyscy nasi goście.